Geri

Hakkımızda

Kurumsal yönetim anlayışının ülkemizde tanınması, gelişmesi ve en iyi uygulamalarıyla hayata geçirilmesi misyonuyla hareket eden ve 2003 yılında gönüllü bir sivil toplum kuruluşu olarak kurulan Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği (TKYD)’nin, 20 yıllık birikimi 2022 yılı itibari TKYD Uluslararası Kurumsal Yönetim Enstitüsü (TKYD UKYE) marka kimliği ile yeni bir boyut kazandı.

Dernek olarak bugüne kadar yürüttüğümüz eğitim ve yayıncılık faaliyetlerimiz, 2022 yılı itibariyle TKYD UKYE çatısı altında devam ediyor.

Eğitim ve yayınlarımızla, benimsediğimiz ilkeler çerçevesinde oluşturduğumuz kurumsal yapımızla ve sektörlerinde öncü olan isimlerden oluşan profesyonel eğitim kadromuzla kurumsal yönetim sertifikasyonu konusunda referans olarak gösterilen bir kurum konumunda bulunuyoruz.

Neden TKYD UKYE?

Bilgi Birikimi

Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği’nden gelen yirmi yıllık bilgi ve tecrübenin profesyonel ve sistematik olarak harmanlandığı yeni bir kurumsal kimlik

Özel İçerik

Tüm paydaşların ihtiyaç ve taleplerine cevap verebilen özel tasarım programlar

Eğitmen Kadrosu

Alanında uzman, iş dünyasında bilinen, yöneticilik deneyimine sahip profesyonel eğitmen kadrosu

Tecrübe

Bilgi ve tecrübe paylaşımına dayalı bakış açımız ile uygulamaya yönelik programlar

Güncellik

Ulusal ve uluslararası alanda kurumsal yönetim konusunda gündeme hâkim, yerel ve uluslararası mevzuatı yakından takip, kaynaklara kolay erişim