Geri

Eğitim Yöntecisi

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Klasik Arkeoloji Bölümü mezunu ve yine aynı üniversitede Antik Çağ Mimarlığı üzerine yüksek lisans yapmaktadır. 2008-2013 yılları arasında Tekirdağ ve Mersin içerinde yer alan ören yerlerinde Arkeolog olarak görev almış ve bu bölgelerin arkeolojik-sosyo-ekonomik yapısı yanında mimari açıdan araştırılmasına katkı sağlamıştır.

Kariyer Hayatına ilk olarak Alshaya Group Türkiye’de başlamıştır.

2012 -2016 Yılları arasında Alshaya bünyesinde yer alan Starbucks’ta Kahve Uzmanı ve Teknik eğitmen olarak görev yaptıktan sonra 2016 yılında terfi alarak yine Starbucks’ta Learning and Development Specialist olarak çalışmaya başlamıştır. Starbucks’ta eğitim ve gelişim süreçleri yanında kariyer planlamaları, eğitim içeriği üretimi ve sahaya aktarılması, softskill eğitimlerin birebir verilmesi, düzenlenmesi ve organize edilmesi yanında globalden gelen belgelerin çevrilmesi ve düzenlenmesi gibi süreçlerden sorumlu olmuştur.

2021 Yılında Protel Bilgisayar’da Training Supervisor olarak çalışmaya başlayarak, şirketteki tüm çalışanların eğitimlerinden ve takibinden sorumlu olmuştur. Ekip yöneticisi olarak başladığı bu pozisyonda özellikle teknoloji ve yazılım alanlarında eğitimsel süreçlerin koordinasyonu ve geliştirilmesinden sorumlu olmuştur. Articulate Storyline, Camtasia, Vyond gibi eğitim geliştirme araçları üzerine yoğunlukla eğitim teknologlarından oluşan bir ekiple çalışmış, eğitimi ve teknoloji harmanlayarak yeni bir eğitim süreci oluşturma yolunda çalışmalar gerçekleştirmiştir.

Ağustos 2023 itibari ile Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği Eğitim Yöneticisi olarak çalışmaktadır.